Přidejte se na třetí česko-slovenský Qlik Meetup 2020 - Emarkanalytics

Bratislava, 13. apríla – Vo štvrtok 22. apríla sa uskutočnil v poradí štvrtý česko-slovenský Qlik Meetup, opäť vo virtuálnej podobe. Ústrednou témou jarného stretnutia budú externé dáta. Budeme hovoriť o tom, prečo, načo a ako ich napojiť do Qliku. A bude to naozaj zaujímavé – predvedieme ako do Qliku napojiť predpovede počasia; predstavíme zaujímavú appku na analýzu daňových výkazov a ukážeme aj dátové trhovisku Snowflake.

Qlik Meetupy sú neformálny formát, takže si pokojne pripravte podnetné, hĺbavé, ale aj “rýpavé” otázky. Naši ostrieľaní Qlik experti sa nimi radi potrápia.😀

Štvrtá edícia podujatia je už tradične príležitosťou pre všetkých užívateľov, developerov či nadšencov Qliku pre zoznámenie sa s najnovšími technológiami a inovácie vo svete Qlik. Pridajte sa k nám a podiskutujte v neformálnej atmosfére. Dvere máme otvorené pre všetkých, vôbec nezáleží na úrovni expertízy. Účasť je bezplatná.

KEDY? ON-Demand – link s videom vám príde po registrácii

Príďte si po ďalší prídel praktických aj inovatívnych myšlienok z Qlik sveta, čaká nás poriadne nabitý program.

Agenda CZ-SK Qlik Meetup 4:

 • Ako napojiť do Qliku predpoveď počasia – Rudy Kostka
 • Appka na analýzu daňových výkazov – Martin Lobotka
 • Snowflake Data Market Place – Pali Hajastek

Udalosťou bude sprevádzať Rado Oreský, Chief Data Officer, EMARK Analytics.

Qlik Meetup je celosvetová platforma, kde sa na pravidelnej báze stretáva Qlik komunita. Cieľom je v neformálnej atmosfére zozdieľať poznatky, skúsenosti a novinky týkajúce sa riešení Qlik. Viac informácií o produktoch Qlik nájdete tu: https://emarkanalytics.com/sk/produkty/

Registrácia na CZ-SK Qlik Meetup 4 (ON – DEMAND)


  Súhlas so spracovaním osobných údajov:

  Súhlasím so spracúvaním mojich údajov na účely marketingových aktivít zo strany EMARK Group.

  Bližšie informácie vrátane špecifikácie spoločností EMARK Group a rozsahu konkrétnych marketingových aktivít, pre ktoré udeľujete súhlas, nájdete v Podmienkach ochrany osobných údajov a súkromia TU.

  EMARK Online DataTalks – check out also our other webinars

  Superfast insights for agile steering of the business

   Name and surname

   Company

   E-mail

   I consent to the processing of my personal data for the purposes of marketing activities by EMARK Group.
   For more information, including a specification of the EMARK Group and the scope of the specific marketing activities for which you consent, please see the Personal Data Protection and Privacy HERE.