EMARK solutions for IoT and Industry 4.0s

Najrýchlejšia cesta do sveta IoT a Industry 4.0

Najrýchlejšia cesta do sveta IoT a Industry 4.0

Ak je reč o IoT a Industry 4.0, technológie už nie sú problém. Spoločne s mega-inovátormi z OMS Intelligent Solutions sme dali hlavy dokopy a výsledkom je komplexné IoT riešenie, ktoré zahŕňa všetko, čo pre štart či rozvoj IoT a smart factory potrebujete – od zberu a integrácie dát na jednej platforme až po pokročilú analytiku a vizualizácie v reálnom čase. Takéto IoT riešenie môžete dnes mať už o niekoľko dní a týždňov, pritom nemusíte minúť státisíce eur.

Ako?

UNLOCK YOUR DATA

 • Connect data from all source systems
 • Create associative data model
 • Do any ad-hoc self-service analysis in Qlik

GET SUPERFAST INSIGHT

 • Ready-made apps & custom dashboards
 • Model, plan, set targets & alerts
 • Drill-down across all business areas

UNDERSTAND AND ACTION

 • Consult with certified financial expert
 • Understand what your data tells you
 • Set the right strategy & actions
 • Monitor key KPIs

Analytika nad IoT dátami

Lepšie spoznáte, čo sa u vás deje

Nájdete priestor pre efektivitu

Automatiziou ušetríte a znížite riziko

Digitálna transformácia

Prepojte IoT s dátami z ERP, CRM, HR, externými zdrojmi… Tu už hovoríme o skutočnej digitálnej transformácii. Pozrite si ako môžete profitovať z takéhoto prepojenia.

Predikcia dopytu

Prepojenie našich minulých predajov, externých údajov ako vývoj ceny komplementárnych produktov a IoT údajov o aktuálnej situácii je možné predikovať predaje na zajtra a blízke obdobie, a tým vyhodnotiť potrebu vstupov

Projekcia materiálu a vyťaženia procesov

Na základe dopytu, fyzických limitov procesov zistených vďaka IoT meraniam a dostupnosti zdrojov (ľudia, materiál, technológie) v najbližších týždňoch je možné projektovať či a kedy bude možné dopyt uspokojiť, prípadne si vytvárať scenáre (ktorého zákazníka uprednostníme, ktorého posunieme atď.)

Prediktívna údržba

Na základe IoT meraní (teplota, vibráie, hluk, emisie…) v kombinácii s evidenciou incidentov (kedz sa to pokazilo, údržby (kedy sme to opravili) a kvality (kedy a koľko bolo nepodarkov), je možné odhadnúť optimálny čas na výmenu kľúčových komponentov, aby sa predišlo výpadkom a nepodarkom

Komplexné IoT riešenie

Komplexné IoT riešenie vám pomôže získať dáta z výroby, na jedinej platforme ich prepojí a tiež vyhodnotí. To všetko v reálnom čase. Mimoriadne cenné insighty, ktoré z toho vzídu odhalia úplne nové možnosti rozvoja. Tiež pomôžu vyhnúť sa problémom vo výrobe, neplánovaným odstávkam, či chybám. Zachytávajte signály vašich zariadení skryté v dátach. Technológia už nie je limitom. Výzvou je skôr prepojiť rôzne zdroje dát, urobiť zmysluplné závery a neminúť na to státisíce eur. Vďaka inováciám to už nie je problém.

Môžete mať IoT údaje vo svojom Qlik riešení, navyše prepojené s inými údajmi z vašich systémov. Prípadne môžete využiť riešenie WorkSys od OMS Intelligent Solutions, kde bude Qlik s vašimi IoT údajmi embedovaný (Digital Intelligence).

Agilná architektúra

Most organizations struggle to make actionable data available, let alone turn it into business value.
Solutions for IoT and Industry 4.0 - Emarkanalytics

Let's talk...

Do you believe that data can help you to make better business decisions? Let us know.

  Consent to the processing of personal data:
  I consent to the processing of my personal data for the purposes of marketing activities by EMARK Group.
  For more information, including a specification of the EMARK Group and the scope of the specific marketing activities for which you consent, please see the Personal Data Protection and Privacy  HERE.

   Name and surname

   Company

   E-mail

   I consent to the processing of my personal data for the purposes of marketing activities by EMARK Group.
   For more information, including a specification of the EMARK Group and the scope of the specific marketing activities for which you consent, please see the Personal Data Protection and Privacy HERE.