EMARK DataTalks: Tuning Qlik riešení prvotriednymi rozšíreniami

Zaregistrujte sa a sledujte. Všetko je bezplatné.

Vytunujte svoje Qlik riešenie špičkovými rozšíreniami

Využívate Qlik? Poradíme vám, ako ho využiť na bezprecedentnej úrovni. Máme pre vás zopár vskutku Qlikom certifikovaných rozšírení a technológií, ktorými môžete obohatiť svoje Qlik riešenie. Čo vám prinesú? Výrazne lepšiu akcieschopnosť dát, inteligentné upozornenia na ľubovoľné odchýlky, efektívnejšiu spoluprácu a lepšia organizáciu a kvalitu dát. Ak pracujete s Qlikom, tu by ste rozhodne nemali chýbať.

 

Hovoriť budeme o rozšíreniach Inphinity FormsPing Alerting a data katalógu NodeGraph. Pozrite nižšie a dozviete sa viac.

 

Inphinity Forms

Najambicióznejšie write-back rozšírenie Qliku, ktoré ho zásadným spôsobom vylepší za extrémne krátky čas. Umožní zadávať vlastné inputy a editovať dáta priamo v Qlik Sense: komenty, termíny, zodpovednosti, plány / forecasty / actuals. Umožní tiež pridávať vlastné kategórie, akčné plány, hodnotenia, simulácie atď. Rozšírenie je oficiálne certifikované Qlikom.

 

Qlik Alerting

Cieľom každého manažéra je využívať dáta na zvyšovanie rýchlosti biznisu a jeho hodnoty. Qlik Alerting (donedávna známy ako Ping Alerting) je inteligentný, automatizovaný systém, ktorý upozorňuje na odchýlky akéhokoľvek rázu, ktoré si vyžadujú pozornosť. Doplnok ku Qlik riešeniu automaticky notifikuje zvolený okruh užívateľov. S Qlik Alerting budete schopní pokryť úplne nové prípady využitia, včasnou diagnostikou pomôže riešiť problémy už v zárodku. Rozšírenie vám pomôže automatizovať niektoré aktivity či procesy. Alerty si môžete nastaviť hocikde, kde využívate Qlik Sense vyhnete sa tak prekvapeniam.

 

NodeGraph

Kompletné zmapovanie všetkých QlikView/Qlik Sense zdrojov od vstupných dát cez transformačné aplikácie až po finálne aplikácie a to až na úroveň vlastnosti finálnych objektov. Všetky analýzy sú robené nad metadátami, čo výrazne zjednodušuje nároky a trvanie procesu tvorby vstupov.

Registrácia na On-Demand webinar

Zaregistrujte sa a obratom vám príde email s YouTube linkom


  Súhlas so spracovaním osobných údajov:

  Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely pre EMARK Group (EMARK s.r.o., ID: 35 803 606; EMARK s.r.o., (CZ), ID: 28861281
  Informáciu o tom, ako chránime spracúvame osobné údaje nájdete na tomto LINKu.

  SPÍKRI

  MKR v kruzku 300x300 - Webinar: Tuning Qlik riešení prvotriednymi rozšíreniami

  MARTIN KRAMÁR
  Trusted Data Analytic Advisor, EMARK Analytics

  LinkedIn button e1585739467476 - Webinar: Tuning Qlik riešení prvotriednymi rozšíreniami

  PHA v kruzku 300x300 - Webinar: Tuning Qlik riešení prvotriednymi rozšíreniami

  PAVOL HAJASTEK
  Technical Director, EMARK Analytics

  LinkedIn button e1585739467476 - Webinar: Tuning Qlik riešení prvotriednymi rozšíreniami

  ROR v kruzku - Webinar: Tuning Qlik riešení prvotriednymi rozšíreniami

  RADOVAN ORESKÝ
  Chief Solutions Officer, Qlik Luminary 2020, EMARK Analytics

  LinkedIn button e1585739467476 - Webinar: Tuning Qlik riešení prvotriednymi rozšíreniami

   

  O EMARK Analytics

  EMARK je inovačné centrum pre dátovú analytiku a BI so sídlom na Slovensku a kanceláriami v Čechách, Maďarsku a Austrálii. Našou špecialitou sú technológie Qlik, na ktorých vyvíjame vlastné BI riešenia. Máme na konte projekty pre vyše 200 spoločností v 13 krajinách sveta. Najväčší expertný hub pre technológie Qlik v CEE, tvorí tím 60 expertov. EMARK je Qlik Master Reseller na Slovensku, v Česku a Maďarsku a Qlik Solutions Provider v Austrálii, drží tiež status Qlik Technology Partner.

   

  Viac informácií: www.emarkanalytics.com

  Naše data analytics riešenia

  Unlock the data – Get insights – Set actions.

  Recept na úspech v dnešnom turbulentnom svete je ukrytý v dátach. Tie pribúdajú raketovou rýchlosťou – s každou transakciou, s každým reportom, marketingovou kampaňou alebo inou aktivitou. Maximálne efektívny finančný manažment znamená využívať tieto dáta tak dôkladne ako sa len dá. Pozrite si, ako môžete zo svojich dát získať superrýchle insighty a nasmerovať svoj biznis do pokojných vôd.

  EMARK Online DataTalks – séria webinárov

  Superrýchle insighty pre agilné riadenie biznisu

   Name and surname
   Company
   E-mail
   I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
   You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.