EMARK DataTalks

Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov – online, onsite, aj remote.

Zaregistrujte sa a sledujte. Všetko je bezplatné.

Smart Workforce Management: Ako efektívne riadiť ľudí a projekty v dobe pokovidovej

Zmeny, ktoré priniesla “covidová” kríza tu s nami ostávajú aj po uvoľnení karanténnych opatrení. Ako efektívne riadiť svoje tímy na diaľku? Ako zabezpečiť napĺňanie cieľov, keď máte tím roztrúsený po krajine? Ako rozvíjať zamestnancov? Ako odovzdať projekty bez prekračovania rozpočtov a naťahovania deadlinov? Toto je len zlomok z otázok, ktoré si teraz kladie mnoho manažérov – tých, čo riadia HR, čo riadia projekty alebo tímy ľudí.

 

A presne takéto sú aj naše riešenia pre oblasti HR, people management či riadenia projektov. Vďaka unikátnej kombinácii prvotriednych data analytics technológií Qlik a write-back rozšíreniu Inphinity Forms môžete riadiť HR či projekty oveľa efektívnejšie. A presne o tom bude v poradí piate pokračovanie EMARK Online DataTalks na tému Smart Workforce Management.

 

 

 

gefco logo 600x600 1 150x150 - Webinár: Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov - online, onsite, aj remote.

 

POZOR!! Po skončení demo ukážok nasleduje diskusia o tom, ako aktuálnu situáciu v HR riešia v spoločnosti Gefco. Debatovať bude Stanislav Žák, HR manažér spoločnosti logistického giganta, Gefco.

 

 

HR či people manažéri získajú odpovede napríklad na:

Ako využiť analýzy na riadenie ľudských zdrojov – rozloženie na pobočkách, pracovné pozície, odmeny…
Ako efektívne rozvíjať zamestnancov – porovnanie dosiahnutých zručností zamestnancov, okamžitý prehľad o absolvovaných kurzoch a školeniach…
Smart hiring – informácie o kandidátoch, uchovávanie dokladov, súhlasy pod kontrolou – všetko prehľadné a len pár klikov vzdialené

Pre všetkých čo riadia tímy a projekty (napríklad v JIRE, ale aj v iných tooloch) predvedieme:

Efektívne plánovanie targetov a kapacít ľudí s ohľadom na aktuálny dopyt
Automatizované vyhodnocovanie bonusov – koniec pracnému rátaniu v Exceli
Rýchle a presné vyhodnocovanie projektov – budget, čas
Stopka prekračovaniu projektových rozpočtov či oneskoreným projektom
Nezrovnalosti vo worklogoch odhalené skôr než sa z nich stanú problémy
Ako sa priblížiť k stopercentnému vyťaženiu kapacít. Nájdite balans medzi zvýšením výkonnosti a fakturáciou za projektové služby

Registrácia na On-Demand webinar

Zaregistrujte sa a obratom vám príde email s YouTube linkom

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely (detaily sú nižšie) pre EMARK Group (EMARK s.r.o., ID: 35 803 606; EMARK s.r.o., (CZ), ID: 28861281

Informáciu o tom, ako chránime spracúvame osobné údaje nájdete na tomto LINKu. Súhlas so spracovaním svojich osobných dát a posielaním obchodných ponúk a marketingových informácií je dobrovoľný a je možné ho kedykoľvek odvolať TU.

SPÍKRI

MLV v kruzku 300x300 - Webinár: Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov - online, onsite, aj remote.
MICHAELA LACKO VRABCOVÁ
HR & Enablement Manager, EMARK Analytics

LinkedIn button e1585739467476 - Webinár: Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov - online, onsite, aj remote.

Stanislav Zak GEFCO v kruzku 300x300 - Webinár: Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov - online, onsite, aj remote.

STANISLAV ŽÁK
HR Manager, Gefco Slovakia

LinkedIn button e1585739467476 - Webinár: Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov - online, onsite, aj remote.

ROR v kruzku - Webinár: Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov - online, onsite, aj remote.
RADOVAN ORESKÝ
Chief Solutions Officer, Qlik Luminary 2020, EMARK Analytics

LinkedIn button e1585739467476 - Webinár: Smart Workforce Management. Zvýšte produktivitu svojich tímov - online, onsite, aj remote.

O EMARK Analytics

EMARK je inovačné centrum pre dátovú analytiku a BI so sídlom na Slovensku a kanceláriami v Čechách, Maďarsku a Austrálii. Našou špecialitou sú technológie Qlik, na ktorých vyvíjame vlastné BI riešenia. Máme na konte projekty pre vyše 200 spoločností v 13 krajinách sveta. Najväčší expertný hub pre technológie Qlik v CEE, tvorí tím 60 expertov. EMARK je Qlik Master Reseller na Slovensku, v Česku a Maďarsku a Qlik Solutions Provider v Austrálii, drží tiež status Qlik Technology Partner.

 

Viac informácií: www.emarkanalytics.com

Naše data analytics riešenia

Unlock the data – Get insights – Set actions.

Recept na úspech v dnešnom turbulentnom svete je ukrytý v dátach. Tie pribúdajú raketovou rýchlosťou – s každou transakciou, s každým reportom, marketingovou kampaňou alebo inou aktivitou. Maximálne efektívny finančný manažment znamená využívať tieto dáta tak dôkladne ako sa len dá. Pozrite si, ako môžete zo svojich dát získať superrýchle insighty a nasmerovať svoj biznis do pokojných vôd.

EMARK Online DataTalks – séria webinárov

Superrýchle insighty pre agilné riadenie biznisu

Name and surname
Company
E-mail
I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.