Nenechajte si ujsť prehľad tohtoročných inovácií vlajkového BI nástroja od Qliku

Pridajte sa k nám na webinár Inovácie Qlik Sense v roku 2018, ktorý zrekapituluje všetko podstatné, čo Qlik tento rok predstavil. Počas celého roka sme pozorne sledovali novinky Qlik Sense a zoznamovali sa s nimi. Teraz vám predvedieme, kam sa Qlik Sense za uplynulý rok posunul a ako vám to môže pomôcť pri vašej práci.Webinar: Qlik Sense Innovations in 2018 - Emarkanalytics

Qlik Sense je samoobslužná business intelligence (visual analytics) platforma, ktorá prináša okamžité analýzy, spoľahlivé reporty a pokročilú vizualizáciu dát. Podľa nezávislých prieskumov (Gartner, BARC) patrí do najužšej svetovej špičky v oblasti BI. Viac o tejto platforme sa dozviete TU.

Registrovať sa môžete prostredníctvom formulára nižšie, vašu registráciu Vám v krátkej dobe potvrdíme. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na 02 5564 1106 alebo emailom na events@emarkanalytics.com.

Webinar: Qlik Sense Innovations in 2018 - Emarkanalytics

[vfb id=54]

EMARK Online DataTalks – check out also our other webinars

Superfast insights for agile steering of the business

    Name and surname

    Company

    E-mail

    I consent to the processing of my personal data for the purposes of marketing activities by EMARK Group.
    For more information, including a specification of the EMARK Group and the scope of the specific marketing activities for which you consent, please see the Personal Data Protection and Privacy HERE.