Nenechajte si ujsť prehľad tohtoročných inovácií vlajkového BI nástroja od Qliku

Pridajte sa k nám na webinár Inovácie Qlik Sense v roku 2018, ktorý zrekapituluje všetko podstatné, čo Qlik tento rok predstavil. Počas celého roka sme pozorne sledovali novinky Qlik Sense a zoznamovali sa s nimi. Teraz vám predvedieme, kam sa Qlik Sense za uplynulý rok posunul a ako vám to môže pomôcť pri vašej práci.Webinar: Qlik Sense Innovations in 2018 - Emarkanalytics

Qlik Sense je samoobslužná business intelligence (visual analytics) platforma, ktorá prináša okamžité analýzy, spoľahlivé reporty a pokročilú vizualizáciu dát. Podľa nezávislých prieskumov (Gartner, BARC) patrí do najužšej svetovej špičky v oblasti BI. Viac o tejto platforme sa dozviete TU.

Registrovať sa môžete prostredníctvom formulára nižšie, vašu registráciu Vám v krátkej dobe potvrdíme. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na 02 5564 1106 alebo emailom na events@emarkanalytics.com.

Webinar: Qlik Sense Innovations in 2018 - Emarkanalytics

[vfb id=54]

EMARK Online DataTalks – check out also our other webinars

Superfast insights for agile steering of the business

    Name and surname

    Company

    E-mail

    I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
    You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.