LIVE WEBINÁR: Ako pri plánovaní uniknúť z tabuľkového pekla

Emark

LIVE WEBINÁR: Ako pri plánovaní uniknúť z tabuľkového pekla? Sprievodca bezstresovým plánovaním, forecastingom a budgetingom

Zaregistrujte sa teraz. Webinár je bezplatný.

Webinár vám dá návod ako plánovať jednoducho, nepriestrelne a bezstresovo. S podporou technológií ušetríte desiatky až stovky hodín, ktoré môžete investovať inde.

Plánovanie, forecasting, budgetovanie – práve toto je čas v biznis kalendári, keď má mnoho organizácií plné ruky práce s plánmi či nastavovaním targetov na ďalší rok. U mnohých je to naozaj komplexná operácia, ktorá zapája množstvo ľudí. Pre armádu plánovačov, finančných či kontrolingových manažérov je to stresujúce a náročné obdobie. Nemusí to však takto byť. Náš webinár ukáže, že existujú aj príjemnejšie a jednoduchšie spôsoby plánovania s prvotriednymi výsledkami – vďaka smart data technológiám.

Skutočné príbehy

Predstavíme vám autentické riešenia, ktoré transformujú plánovanie na bezstresové biznis kritické procesy. Zavoláme si na to tých najpovolanejších – našich zákazníkov, ktorí porozprávajú o svojich plánovacích riešeniach a ich konkrétnych prínosoch a tiež o svojich plánovacích best practices.

Praktické ukážky

V praktických ukážkach predstavíme set odporúčaní ako plánovanie úspešne transformovať na bezbolestné. Vypočujte si priamo z úst biznis lídrov z rôznych odvetví, ako zvládli prechod z “excelovského pekla” k systémovému plánovaniu. Detaily budeme zverejňovať postupne.

REGISTRÁCIA NA LIVE WEBINÁR

Potvrdenie dostanete emailom krátko po odoslaní formulára.


  Súhlas so spracovaním osobných údajov:
  Súhlasím so spracúvaním mojich údajov na účely marketingových aktivít zo strany EMARK Group.
  Bližšie informácie vrátane špecifikácie spoločností EMARK Group a rozsahu konkrétnych marketingových aktivít, pre ktoré udeľujete súhlas, nájdete v Podmienkach ochrany osobných údajov a súkromia  TU.

  BUDETE V NAJLEPŠÍCH RUKÁCH


  RADOVAN ORESKÝ
  Chief Data Officer, EMARK Analytics


  HOSTIA
  Spomedzi našich klientov


  HOSTIA
  Spomedzi našich klientov

  EMARK Analytics

  MARK Analytics je poradenská spoločnosť v oblasti dátových analýz a digitálnej transformácie. Pomáhame ľuďom získať čo najväčšiu hodnotu z ich biznisových dát. Za vyše 20 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica a ďalšie. Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

  www.emarkanalytics.com

  Naše dátové riešenia pre moderný biznis

  Unlock the data – Get insights – Set actions.

  Recept na úspech v dnešnom turbulentnom svete je ukrytý v dátach. Tie pribúdajú raketovou rýchlosťou – s každou transakciou, s každým reportom, marketingovou kampaňou alebo inou aktivitou. Maximálne efektívny finančný manažment znamená využívať tieto dáta tak dôkladne ako sa len dá. Pozrite si, ako môžete zo svojich dát získať superrýchle insighty a nasmerovať svoj biznis do pokojných vôd.

  EMARK Online DataTalks – pozrite si naše ďalšie webináre

  Superrýchle insighty pre agilné riadenie biznisu