ON-DEMAND WEBINÁR: Ako pri plánovaní uniknúť z excelovského pekla?
Sprievodca bezstresovým plánovaním, forecastingom a budgetingom

Zaregistrujte sa a sledujte. Webinár je bezplatný.

Webinár vám dá návod ako plánovať jednoducho, nepriestrelne a bezstresovo. S podporou technológií ušetríte desiatky až stovky hodín, ktoré môžete investovať inde.

Plánovanie, forecasting, rozpočty – práve toto je čas v biznis kalendári, keď má mnoho organizácií plné ruky práce s plánmi či nastavovaním targetov na ďalší rok. U mnohých je to naozaj komplexná operácia, ktorá zapája množstvo ľudí. Pre armádu plánovačov, finančných či kontrolingových manažérov je to stresujúce a náročné obdobie. Nemusí to však takto byť. Náš webinár ukáže, že existujú aj príjemnejšie a jednoduchšie spôsoby plánovania s prvotriednymi výsledkami – vďaka smart data technológiám.

Skutočné príbehy

Predstavíme vám autentické riešenia, ktoré transformujú plánovanie na bezstresové biznis kritické procesy. Zavoláme si na to tých najpovolanejších – našich zákazníkov, ktorí porozprávajú o svojich plánovacích riešeniach a ich konkrétnych prínosoch a tiež o svojich plánovacích best practices.

Praktické ukážky

V praktických ukážkach predstavíme set odporúčaní ako plánovanie úspešne transformovať na bezbolestné. Vypočujte si priamo z úst biznis lídrov z rôznych odvetví, ako zvládli prechod z “excelovského pekla” k systémovému plánovaniu. Detaily budeme zverejňovať postupne.

REGISTRÁCIA NA ON DEMAND WEBINÁR

Potvrdenie dostanete emailom krátko po odoslaní formulára s linkom na pozeranie webinára.

  Súhlas so spracovaním osobných údajov:
  Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely pre EMARK Group (EMARK s.r.o., ID: 35 803 606; EMARK s.r.o., (CZ), ID: 28861281
  Podrobné informácie o tom, ako spracovávame vaše osobné údaje nájdete na tomto  LINKu.

  Hostia a ich príbehy

  Alliance Healthcare webinar - Webinár: Planning, budgeting, forecasting

  Popredný distribútor liekov a poskytovateľ zdravotníckych služieb v ČR s vami zozdieľa svoje skúsenosti s plánovacím riešením (parametrizácie zásob materiálu na skladu, proces plánovania investičných nákupov, vyhodnocovanie plnenia KPI zamestnancov). S využitím inovatívnych data technológií.

  sellier bellot vertical logo webinar - Webinár: Planning, budgeting, forecasting

  Sellier & Bellot a.s., významný svetový výrobca malorážového streliva od roku 1825, vás zoznámi so svojím riešením obchodného a finančného plánovania na platforme Qlik.

  BUDETE V NAJLEPŠÍCH RUKÁCH

  ROR v kruzku 150x150 - Webinár: Planning, budgeting, forecasting
  RADOVAN ORESKÝ
  Chief Data Officer, EMARK Analytics

  LinkedIn button e1585739467476 - Webinár: Planning, budgeting, forecasting

  Radek Sula Sellier and Bellot 150x150 - Webinár: Planning, budgeting, forecasting

  RADEK ŠULA
  Oddelenie kontrolingu a plánovania, Sellier & Bellot

  Jaroslav Bilek Alliance Healthcare 150x150 - Webinár: Planning, budgeting, forecasting

  JAROSLAV BÍLEK
  Procesný analytik, Alliance Healthcare

  LinkedIn button e1585739467476 - Webinár: Planning, budgeting, forecasting

  EMARK Analytics

  EMARK Analytics je poradenská spoločnosť v oblasti dátových analýz a digitálnej transformácie. Pomáhame ľuďom získať čo najväčšiu hodnotu z ich biznisových dát. Za vyše 20 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie. Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

  www.emarkanalytics.com

  Naše dátové riešenia pre moderný biznis

  Recept na úspech v dnešnom turbulentnom svete je ukrytý v dátach. Tie pribúdajú raketovou rýchlosťou – s každou transakciou, s každým reportom, marketingovou kampaňou alebo inou aktivitou. Maximálne efektívny finančný manažment znamená využívať tieto dáta tak dôkladne ako sa len dá. Pozrite si, ako môžete zo svojich dát získať superrýchle insighty a nasmerovať svoj biznis do pokojných vôd.

  EMARK Online DataTalks – pozrite si naše ďalšie webináre

  Superrýchle insighty pre agilné riadenie biznisu

   Name and surname
   Company
   E-mail
   I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
   You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.