Oslávte leto s Qlikom. Bleskové analýzy získate teraz s ešte vyššou hodnotou.

Získajte bleskové analýzy a reporty od jedného zo svetových lídrov v oblasti business intelligence a dátových analýz za bezkonkurenčnú cenu. Ak uvažujete o analytickom nástroji alebo plánujete rozšírenie Qliku, teraz je tá najvhodnejšia chvíľa. Pripravili sme špeciálnu promo akciu, ktorá prináša až 50 % zľavy na produkty Qlik Sense a Qlik NPrinting. Výška zľavy sa odvíja od počtu objednaných licencií, pričom špeciálne ceny platia pri nákupe od 25 licencií (5 analyzer a 20 professional licencií).

Qlik Master Reseller DiscountDarí sa nám a chceme, aby sa darilo aj vám 

Práve sme sa stali Qlik Master Resellerom pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko, čo je najvyššia forma partnerstva s Qlikom. O náš úspech sa chceme podeliť a preto v spolupráci s Qlikom prinášame túto jedinečnú akciu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, nechajte nám na seba kontakt prostredníctvom formulára nižšie, radi sa vám ozveme s ponukou šitou na vaše potreby. Promo akcia je časovo obmezená a platí pre nových aj existujúcich zákazníkov.

Vyberte si svoju zľavu na produkty Qlik až do výšky 50 % - Emarkanalytics

Chcete sa o kampani a zľavách dozvedieť viac? Dajte nám o sebe vedieť
Stačí vyplniť formulár nižšie a my sa s Vami skontaktujeme.
[vfb id=51]

    Name and surname

    Company

    E-mail

    I consent to the processing of my personal data for the purposes of marketing activities by EMARK Group.
    For more information, including a specification of the EMARK Group and the scope of the specific marketing activities for which you consent, please see the Personal Data Protection and Privacy HERE.