Oslávte leto s Qlikom. Bleskové analýzy získate teraz s ešte vyššou hodnotou.

Získajte bleskové analýzy a reporty od jedného zo svetových lídrov v oblasti business intelligence a dátových analýz za bezkonkurenčnú cenu. Ak uvažujete o analytickom nástroji alebo plánujete rozšírenie Qliku, teraz je tá najvhodnejšia chvíľa. Pripravili sme špeciálnu promo akciu, ktorá prináša až 50 % zľavy na produkty Qlik Sense a Qlik NPrinting. Výška zľavy sa odvíja od počtu objednaných licencií, pričom špeciálne ceny platia pri nákupe od 25 licencií (5 analyzer a 20 professional licencií).

Qlik Master Reseller DiscountDarí sa nám a chceme, aby sa darilo aj vám 

Práve sme sa stali Qlik Master Resellerom pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko, čo je najvyššia forma partnerstva s Qlikom. O náš úspech sa chceme podeliť a preto v spolupráci s Qlikom prinášame túto jedinečnú akciu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, nechajte nám na seba kontakt prostredníctvom formulára nižšie, radi sa vám ozveme s ponukou šitou na vaše potreby. Promo akcia je časovo obmezená a platí pre nových aj existujúcich zákazníkov.

Vyberte si svoju zľavu na produkty Qlik až do výšky 50 % - Emarkanalytics

Chcete sa o kampani a zľavách dozvedieť viac? Dajte nám o sebe vedieť
Stačí vyplniť formulár nižšie a my sa s Vami skontaktujeme.
[vfb id=51]

    Name and surname
    Company
    E-mail
    I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
    You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.