EMARK Online DataTalks

Hodnota prepojenia IoT riešení a dátovej analytiky

Zaregistrujte sa a sledujte. Všetko je bezplatné.

Najrýchlejšia cesta do sveta IoT. All inclusive.

Kvalita vzduchu, teplota, pohyb, odchýlky, vibrácie, zvuk a stovky, či tisíce ďalších parametrov sa dnes môžete merať pomocou IoT senzorov, kamier, snímačov, či RFID čipov. Technológia už nie je limitom. Výzvou je skôr prepojiť rôzne zdroje dát, urobiť zmysluplné závery a neminúť na to státisíce eur. Vďaka inováciám to už nie je problém.

 

Náš webinár ukáže komplexné IoT riešenie, ktoré pomôže získať dáta z výroby, na jedinej platforme ich prepojí a tiež vyhodnotí. To všetko v reálnom čase. Mimoriadne cenné insighty, ktoré z toho vzídu odhalia úplne nové možnosti rozvoja. Tiež pomôžu vyhnúť sa problémom vo výrobe, neplánovaným odstávkam, či chybám.

 

OMS Intelligence Solutions wide - Webinár: Hodnota prepojenia IoT rieseni a datovej analytiky

 

Ako správni “data-lovers” sme spoločne s “mega-inovátormi” z OMS – Intelligent Solutions stavili na agilitu a podnikateľský prístup, vďaka čomu prinášame do digital transformation projektov zmysluplnosť. Efektivita je vedľajším produktom, cieľom je totálne spoznanie, vyššia rýchlosť a ziskovosť ako základ pre ďalší rozvoj. Pritom k IoT môžete pristúpiť takým tempom, na aké sa práve cítite, nemusí to byť žiadny big bang.

 

O čom teda budeme hovoriť?

Prečo je digitálna transformácia vo výrobnom odvetví nevyhnutná. Ako s ňou začať a rozvíjať ju.
Prečo technológia už nie je limitom, ak hovoríme o IoT
Ako vyzerá komplexné IoT v praxi – LIVE ukážka riešenia WorkSys
Ako vieme pomôcť v EMARKu a čo dokážu priniesť dátové riešenia. Qlik data analytics nad IoT
Advanced Analytics nad IoT dátami
Asociácia IoT údajov s ERP, MRP, shopfloor, HR, či Service Desk údajmi

 

Registrácia na On-Demand webinar

Zaregistrujte sa a obratom vám príde email s YouTube linkom

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely (detaily sú nižšie) pre EMARK Group (EMARK s.r.o., ID: 35 803 606; EMARK s.r.o., (CZ), ID: 28861281

Informáciu o tom, ako chránime spracúvame osobné údaje nájdete na tomto LINKu. Súhlas so spracovaním svojich osobných dát a posielaním obchodných ponúk a marketingových informácií je dobrovoľný a je možné ho kedykoľvek odvolať TU.

O EMARK Analytics

EMARK je inovačné centrum pre dátovú analytiku a BI so sídlom na Slovensku a kanceláriami v Čechách, Maďarsku a Austrálii. Našou špecialitou sú technológie Qlik, na ktorých vyvíjame vlastné BI riešenia. Máme na konte projekty pre vyše 200 spoločností v 13 krajinách sveta. Najväčší expertný hub pre technológie Qlik v CEE, tvorí tím 60 expertov. EMARK je Qlik Master Reseller na Slovensku, v Česku a Maďarsku a Qlik Solutions Provider v Austrálii, drží tiež status Qlik Technology Partner.

 

Viac informácií: www.emarkanalytics.com

Naše data analytics riešenia

Unlock the data – Get insights – Set actions.

Recept na úspech v dnešnom turbulentnom svete je ukrytý v dátach. Tie pribúdajú raketovou rýchlosťou – s každou transakciou, s každým reportom, marketingovou kampaňou alebo inou aktivitou. Maximálne efektívny finančný manažment znamená využívať tieto dáta tak dôkladne ako sa len dá. Pozrite si, ako môžete zo svojich dát získať superrýchle insighty a nasmerovať svoj biznis do pokojných vôd.

EMARK Online DataTalks – pozrite si naše ďalšie webináre

Superrýchle insighty pre agilné riadenie biznisu

Name and surname
Company
E-mail
I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.