EMARK solutions for IoT and Industry 4.0s

Najrýchlejšia cesta do sveta IoT a Industry 4.0

Najrýchlejšia cesta do sveta IoT a Industry 4.0

Ak je reč o IoT a Industry 4.0, technológie už nie sú problém. Spoločne s mega-inovátormi z OMS Intelligent Solutions sme dali hlavy dokopy a výsledkom je komplexné IoT riešenie, ktoré zahŕňa všetko, čo pre štart či rozvoj IoT a smart factory potrebujete – od zberu a integrácie dát na jednej platforme až po pokročilú analytiku a vizualizácie v reálnom čase. Takéto IoT riešenie môžete dnes mať už o niekoľko dní a týždňov, pritom nemusíte minúť státisíce eur.

Ako?

UNLOCK YOUR DATA

 • Connect data from all source systems
 • Create associative data model
 • Do any ad-hoc self-service analysis in Qlik

GET SUPERFAST INSIGHT

 • Ready-made apps & custom dashboards
 • Model, plan, set targets & alerts
 • Drill-down across all business areas

UNDERSTAND AND A

 • Consult with certified financial expert
 • Understand what your data tells you
 • Set the right strategy & actions
 • Monitor key KPIs

Analytika nad IoT dátami

Lepšie spoznáte, čo sa u vás deje

Nájdete priestor pre efektivitu

Automatiziou ušetríte a znížite riziko

Digitálna transformácia

Prepojte IoT s dátami z ERP, CRM, HR, externými zdrojmi… Tu už hovoríme o skutočnej digitálnej transformácii. Pozrite si ako môžete profitovať z takéhoto prepojenia.

Predikcia dopytu

Prepojenie našich minulých predajov, externých údajov ako vývoj ceny komplementárnych produktov a IoT údajov o aktuálnej situácii je možné predikovať predaje na zajtra a blízke obdobie, a tým vyhodnotiť potrebu vstupov

Projekcia materiálu a vyťaženia procesov

Na základe dopytu, fyzických limitov procesov zistených vďaka IoT meraniam a dostupnosti zdrojov (ľudia, materiál, technológie) v najbližších týždňoch je možné projektovať či a kedy bude možné dopyt uspokojiť, prípadne si vytvárať scenáre (ktorého zákazníka uprednostníme, ktorého posunieme atď.)

Prediktívna údržba

Na základe IoT meraní (teplota, vibráie, hluk, emisie…) v kombinácii s evidenciou incidentov (kedz sa to pokazilo, údržby (kedy sme to opravili) a kvality (kedy a koľko bolo nepodarkov), je možné odhadnúť optimálny čas na výmenu kľúčových komponentov, aby sa predišlo výpadkom a nepodarkom

Komplexné IoT riešenie

Komplexné IoT riešenie vám pomôže získať dáta z výroby, na jedinej platforme ich prepojí a tiež vyhodnotí. To všetko v reálnom čase. Mimoriadne cenné insighty, ktoré z toho vzídu odhalia úplne nové možnosti rozvoja. Tiež pomôžu vyhnúť sa problémom vo výrobe, neplánovaným odstávkam, či chybám. Zachytávajte signály vašich zariadení skryté v dátach. Technológia už nie je limitom. Výzvou je skôr prepojiť rôzne zdroje dát, urobiť zmysluplné závery a neminúť na to státisíce eur. Vďaka inováciám to už nie je problém.

Môžete mať IoT údaje vo svojom Qlik riešení, navyše prepojené s inými údajmi z vašich systémov. Prípadne môžete využiť riešenie WorkSys od OMS Intelligent Solutions, kde bude Qlik s vašimi IoT údajmi embedovaný (Digital Intelligence).

Agilná architektúra

Most organizations struggle to make actionable data available, let alone turn it into business value.
Solutions for IoT and Industry 4.0 - Emarkanalytics

Not sure if this solution will work with your data?

Book a discovery call. We are eager to help.

We built data flows from Navision, SAP, NetSuite, Spin, Helios, Pohoda, and many many other ERPs in the past. Whatever data sources you have we can handle them… Or will be happy for you to prove us wrong 😉


  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Souhlasím se zpracováním svých údajů pro účely marketingových aktivit společnosti EMARK Group.
  Další informace, včetně specifikace společností EMARK Group a rozsahu konkrétních marketingových aktivit, k nimž dáváte souhlas, naleznete v Podmínkách ochrany soukromí a osobních údajů  ZDE.

   Jméno a příjmení

   Společnost

   E-mail

   Souhlasím se zpracováním svých údajů pro účely marketingových aktivit společnosti EMARK Group.
   Další informace, včetně specifikace společností EMARK Group a rozsahu konkrétních marketingových aktivit, k nimž dáváte souhlas, naleznete v Podmínkách ochrany soukromí a osobních údajů ZDE.