Praha, Bratislava, Budapest, 28. června – Lídr v oblasti datové analytiky a specialista na business intelligence, společnost EMARK, získala status Qlik Master Reseller pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Díky nové pozici se EMARK stává vlajkovým partnerem Qliku v regionu střední Evropy. EMARK začal působit jako Qlik Master Reseller s platností od června 2018.

Qlik Master Reseller je nejvyšší forma partnerství se společností Qlik. V praxi to znamená, že vedle tvorby vlastních řešení bude EMARK zastřešovat a podporovat taky síť Qlik partnerů v Maďarsku, České republice a na Slovensku.EMARK je Qlik Master Reseller

EMARK je strategický partner v regionu

Dosažení tohoto statusu je výsledkem několikaletého snažení a výrazného růstu společnosti. „Vnímáme to jako perfektní příležitost ještě více stabilizovat naši pozici na domácích trzích a vytvořit větší prostor pro rozvoj našich dovedností, vývoj řešení a fokus na naše globální cíle. Zároveň nám to umožňuje vytvořit synergické efekty s našimi partnery, které přinesou větší přidanou hodnotu pro klienty. Je symbolické, že se nám tento důležitý milník historii EMARKu podařilo dosáhnout přesně po 10 letech partnerství s Qlikom,“ říká Martin Kostič, CEO společnosti EMARK.

Jde o druh spolupráce, který dosahují partneři s výjimečnou úrovní expertízy a největším přínosem pro růst trhu. „Potvrdilo to dlouhodobý trend, kdy nás Qlik vnímá jako svého strategického partnera v regionu. Stali jsme se v podstatě jeho prodlouženou rukou v zemích, kde nemá přímé zastoupení,“ dodává Ondrej Javorka, partner v EMARKu.

Nové projekty, nové místa

Se ziskem statusu Qlik Master Reseller se EMARKu otevírají nové příležitosti. S tím souvisí i intenzivní hiring nových lidí. Společnost plánuje v nejbližších týdnech a měsících obsadit 15 nových pracovních míst. Jde o vysoce specializované pozice v oblasti business intelligence projektů – delivery, pre-sales a business development. V současnosti největší tým Qlik expertů ve střední Evropě by tak mal do konce roku 2018 přesáhnout hranici 50 lidí. Více informací o aktuálních otevřených pozicích najdete zde: https://emarkanalytics.com/cs/kariera/.

— EMARK 2018

EMARK Online DataTalks – check out also our other webinars

Superfast insights for agile steering of the business

    Name and surname

    Company

    E-mail

    I consent to the processing of my personal data for the purposes of marketing activities by EMARK Group.
    For more information, including a specification of the EMARK Group and the scope of the specific marketing activities for which you consent, please see the Personal Data Protection and Privacy HERE.