Praha, Bratislava, Budapest, 28. června – Lídr v oblasti datové analytiky a specialista na business intelligence, společnost EMARK, získala status Qlik Master Reseller pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Díky nové pozici se EMARK stává vlajkovým partnerem Qliku v regionu střední Evropy. EMARK začal působit jako Qlik Master Reseller s platností od června 2018.

Qlik Master Reseller je nejvyšší forma partnerství se společností Qlik. V praxi to znamená, že vedle tvorby vlastních řešení bude EMARK zastřešovat a podporovat taky síť Qlik partnerů v Maďarsku, České republice a na Slovensku.EMARK je Qlik Master Reseller

EMARK je strategický partner v regionu

Dosažení tohoto statusu je výsledkem několikaletého snažení a výrazného růstu společnosti. „Vnímáme to jako perfektní příležitost ještě více stabilizovat naši pozici na domácích trzích a vytvořit větší prostor pro rozvoj našich dovedností, vývoj řešení a fokus na naše globální cíle. Zároveň nám to umožňuje vytvořit synergické efekty s našimi partnery, které přinesou větší přidanou hodnotu pro klienty. Je symbolické, že se nám tento důležitý milník historii EMARKu podařilo dosáhnout přesně po 10 letech partnerství s Qlikom,“ říká Martin Kostič, CEO společnosti EMARK.

Jde o druh spolupráce, který dosahují partneři s výjimečnou úrovní expertízy a největším přínosem pro růst trhu. „Potvrdilo to dlouhodobý trend, kdy nás Qlik vnímá jako svého strategického partnera v regionu. Stali jsme se v podstatě jeho prodlouženou rukou v zemích, kde nemá přímé zastoupení,“ dodává Ondrej Javorka, partner v EMARKu.

Nové projekty, nové místa

Se ziskem statusu Qlik Master Reseller se EMARKu otevírají nové příležitosti. S tím souvisí i intenzivní hiring nových lidí. Společnost plánuje v nejbližších týdnech a měsících obsadit 15 nových pracovních míst. Jde o vysoce specializované pozice v oblasti business intelligence projektů – delivery, pre-sales a business development. V současnosti největší tým Qlik expertů ve střední Evropě by tak mal do konce roku 2018 přesáhnout hranici 50 lidí. Více informací o aktuálních otevřených pozicích najdete zde: https://emarkanalytics.com/cs/kariera/.

— EMARK 2018

EMARK Online DataTalks – check out also our other webinars

Superfast insights for agile steering of the business

    Name and surname

    Company

    E-mail

    I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
    You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.