Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Customer Operations Specialist so skúsenosťami z oblasti administrácie prostredí a počítačových sietí. Predstavujeme si, že ho pojmy ako proxy, AD, nody, servisy neprekvapia a ľahko sa v nich zorientuje, samostatne si prejde dostupnú dokumentáciu, vyhľadá informácie na príslušných fórach a komunite alebo, v prípade potreby, sa postará o vyriešenie priamo s vendorom. Okrem samostatného riešenia požiadaviek spojených so zabezpečením funkčnosti BI riešenia sa bude v spolupráci s kolegami podieľať na definovaní architektúry a infraštruktúry nástroja a jeho komponentov, pričom je možné danú oblasť prebrať ako celok a viesť tím.

Popis pracovnej pozície Customer Operations Specialist:

  • Technická podpora klientov pri využívaní Qlik a súvisiacich nástrojovplnenie SLA
  • Analýza problémov a implementácia riešení
  • Inštalácia a konfigurácia Qlik produktovprimárne Qlik Sense
  • Administrácia prostredianávrhimplementácia a optimalizácia HW/SW pre BI

 Odborné požiadavky:

  • Skúsenosť s technickou podporou SW, primárne na Windows platforme
  • Skúsenosti s SQL databázamiideálne Postgre SQL, MySQL, MS SQL
  • Základná znalosť počítačových sietí (VLANs, firewall administration, TCP/IP, HTTP, DNS, SSL/TLS)
  • Základná znalosť wiresharkstracenslookup/dig, opensslssh, browser developer tools
  • Skúsenosť s Docker, VirtualBox a Kubernetes  výhodou
  • Skúsenosť s BI nástrojmikontrolingom /reportingom  výhodou
  • Základné znalosti javascript, visual basic, C#, SQL alebo iného programovacieho jazyka  výhodou
  • Anglický jazyk – pokročilý – slovom aj písmom

Kľúčové osobnostné predpoklady pre dosiahnutie excelentných výsledkov:

  • Schopnosť rýchlo sa učiť nové BI nástroje a IT technológie
  • Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
  • Proaktivita a pozitívny prístup pri riešení problémov
  • Ochota a schopnosť hľadať aj neštandardné riešenia
  • Schopnosť porozumieť potrebám klienta a hľadať pre neho najvhodnejšie riešenie

Ponúkame:

  • Zaujímavé projekty a prácu s inovatívnymi technológiami, čo patria podľa nezávislých analýz renomovaných analytických domov do svetovej špičky
  • 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek po prvom odpracovanom roku
  • Priestor pre osobný rozvoj, partnerský prístup orientovaný na dlhodobú spoluprácu
  • Firemný fond na relaxačné, športové, oddychové alebo medicínske aktivity – Multisport
  • Možnosť prevziať oblasť a viesť tím

Miesto práce:

  • Práca z nášho bratislavského officu podľa dohody v kontexte situácieprimárne práca z domu

Pracovný pomer:

  • Plný úväzok

Platové podmienky (Customer Operations Specialist):

  • Juniorská pozícia, minimálne 1300€ brutto – v závislosti od zručností a skúseností + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny z faktúrovaných služieb a prípadného vedenia tímu)
  • Seniorská pozícia, minimálne 2000€ brutto – v závislosti od zručností a skúseností + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny z faktúrovaných služieb a prípadného vedenia tímu)

V prípade, ak nám v súvislosti s touto pracovnou príležitosťou zasielate e-mailom Váš životopis, zašlite ho prosím na adresu recruit@emark.sk a pripojte k nemu nasledovnú formuláciu (v závere životopisu alebo motivačného listu):

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Týmto dávam v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním poskytnutých osobných údajov spoločnosti EMARK s.r.o., Dúbravská cesta 14, 841 04 Bratislava. Svoje údaje poskytujem dobrovoľne s tým, že môžu byť spracované za účelom výberu uchádzačov, vytvárania databázy uchádzačov a ďalšej spolupráce s uchádzačom. Súhlas udeľujem na dobu nevyhnutnú na dosiahnutie účelu spracovania.

O EMARKu:

EMARK je inovačné centrum pre dátovú analytiku a BI so sídlom na Slovensku a kanceláriami v Čechách, Maďarsku a Austrálii. Našou špecialitou sú technológie Qlik, na ktorých vyvíjame vlastné BI riešenia. Máme na konte projekty pre vyše 200 spoločností v 13 krajinách sveta. Najväčší expertný hub pre technológie Qlik v CEE, tvorí tím 60 expertov. EMARK je Qlik Master Reseller na Slovensku, v Česku a Maďarsku a Qlik Solutions Provider v Austrálii, drží tiež status Qlik Technology Partner.

[vfb id=28]

EMARK Online DataTalks – pozrite si naše ďalšie webináre

Superrýchle insighty pre agilné riadenie biznisu

    Meno a priezvisko

    Spoločnosť

    Súhlasím so spracúvaním mojich údajov na účely marketingových aktivít zo strany EMARK Group.
    Bližšie informácie vrátane špecifikácie spoločností EMARK Group a rozsahu konkrétnych marketingových aktivít, pre ktoré udeľujete súhlas, nájdete v Podmienkach ochrany osobných údajov a súkromia TU.