Odhalte, jaké příběhy v sobě ukrývají Vaše údaje.
Přijďte se podívat a poznáte novou Qlik platformu pro vizuální analytiku.

Dozvíte sa také:

  • jak Qlik pomáhá společnosti Deutsche Leasing ČR dělat lepší rozhodnutí.
  • jaké jsou nové funkce a vizualizace v Qlik Sense 2.0, včetně self-service integrace dat a automatické tvorby datového modelu.
  • jakými novými externími datovými zdroji z Qlik Data Marketu můžete obohatit Vaše analýzy.
  • kdy můžete uvažovat o použití platformy Qlik Visual Analytics – první otevřené platformy pro vývojáře.
  • jak si od základů vytvořit vlastní Qlik Sense aplikaci.

V den akce budete mít jedinečnou možnost zúčastnit se dopoledního 3-hod. školení Qlik Sense zadarmo.

Registrovat se můžete na celodenní program anebo na jednotlivé akce samostatně. Pokud Vám nevyhovuje termín v Praze, stejný program realizujeme i v Bratislavě 7.10.2015.

Kromě školení Qlik Sense jsme pro Vás připravili i webinář, který Vám v krátkém čase představí Qlik Sense Desktop.
Nenechejte si ujít tuto jedinečnou příležitost a registrujte se ještě dnes.

Přednášející:
Můžete se těšit na specialisty s dlhouholetými zkušenostmi v oblasti Data Discovery, zkušenosti našeho zákazníka Deutsche Leasing ČR s Qlik a na oficiálního zástupce firmy Qlik.

Martin Krč, IT manager, Deutsche Leasing Group
Společnost Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o., patří do skupiny Deutsche Leasing Group, která zaměstnává přibližně 2000 zaměstnanců, působí ve více než 20 zemích světa a nabízí investiční řešení, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni, jako poskytovatel finančních produktů a s tím souvisejících služeb.

Przemek Zabłudowski , Solution Architect, Qlik
Jako Solution Architect pracoval Przemek více než 7 let na IT řešeních určených pro specifické potřeby zákazníků v Polsku a ve východní Evropě. S Business Intelligence a Qlik je v kontaktu jeden rok.

Tomáš Trmínek, Senior Business Developer, EMARK
Tomáš má 25 roků zkušeností v obchodě. Pracoval pro několik mezinárodních softwarových společností, jako např. Oracle, Sybase a IDS Scheer. Posledních 7 let pracoval pro jednoho českého partnera společnosti Qlik, kdy úspěšně dodal produkty Qlik více než 80 zákazníkům. V současnosti spolupracuje s EMARKem a podporuje jeho Qlik aktivity v České republice.

Mirek Žebrák, Senior Presales Consultant, EMARK
Miroslav pracuje v oblasti prodeje a implementace Qlik na českém trhu od roku 2012. Kromě Data Discovery jsou jeho vášní fotografie a video.

Prihláste sa na odber EMARK newslettera.

Budete súčasťou exkluzívneho klubu, kde sa o všetkých novinkách, špeciálnych akciách, zľavách či eventoch a školeniach dozviete v predstihu ako zvyšok sveta. Buďte o krok pred ostatnými.

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Pracovná pozícia
E-mail
Telefónne číslo
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaujímajú Vás témy ako Business Intelligence, visual analytics a data discovery? Zostaňme v kontakte, potrebujeme však Vašich 30 sekúnd
V súlade so súčasnou legislatívou (Zákon 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov) a tiež s právnou úpravou GDPR (platná od 25.52018), môžeme s Vami ďalej komunikovať len na základe právneho základu, ktorým je Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných dát.


Vážime si Vašich dát a chceme byť aj v súlade s právnym poriadkom, preto Vás prosíme o pár klikov vo formulári nižšie.

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného zasielania informácií o produktoch, riešeniach, službách a aktualitách EMARKu.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely príležitostného posielania pozvánok na odborné podujatia – konferencie, semináre, webináre, školenia.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného telefonického kontaktovania za účelom doriešenie otázok, ktoré vznikli na základe predchádzajúcej interakcie.

ÁnoNie