Copy of Copy of Qlik Meetup banner - Pridajte sa na tretí česko-slovenský Qlik Meetup 2020

Bratislava, Praha 6. november – Vo štvrtok 26. novembra sa uskutoční v poradí tretí česko-slovenský Qlik Meetup 2020. Je to skvelá príležitosť pre každého Qlik užívateľa, developera, či nadšenca ako objaviť najnovšie technológie a inovácie vo svete dátových analýz, BI či data literacy. Pridajte sa k nám a podiskutujte v neformálnej atmosfére. Dvere máme otvorené pre všetkých, vôbec nezáleží na úrovni expertízy. Účasť je bezplatná.

Tento rok bude špecifický nielen formátom, ale aj tým, že sa náš meetup uskutoční len pár dní po Qlik Luminary Meetupe, kde sa zúčastnia naši dvaja Qlik Luminaries – Rado Oreský a Juraj Mišina, ktorí prinesú horúce novinky priamo z produktovej kuchyne Qliku. Qlik Luminaries je elitná skupina TOP expertov na platformu Qlik, celosvetovo ich je len nieco cez stovku. Qlik Luminaries majú okrem rôznych výsad aj priamy kontakt s inováciami a R&D qlikovských produktov. Dnes ešte nevieme s čím presne prídu, ale bude to určite veľmi zaujímavé a dozviete sa to medzi prvými na svete.

KEDY? 26. novembra 2019 (štvrtok), od 16:00 – 17:30 (s voľným koncom)

KDE? online (platforma ZOOM)

Príďte si po ďalší prídel praktických aj inovatívnych myšlienok z Qlik sveta, čaká nás poriadne nabitý program.

Agenda Qlik Meetup 2020:

 • Čo sľubuje roadmapa a kam sa asi bude Qlik uberať, pohľady Qlik Luminaries – Ďuri Mišina, Rado Oreský
 • Možnosti Inphinity Flow a prepojenia s Forms – Majka Šándorová
 • Ako urobiť Streaming Analytics v Qlik Sense s využitím SEE do Python – Marek Juráček

Qlik Meetup je celosvetová platforma, kde sa na pravidelnej báze stretáva Qlik komunita. Cieľom je v neformálnej atmosfére zozdieľať poznatky, skúsenosti a novinky týkajúce sa riešení Qlik. Viac informácií o produktoch Qlik nájdete tu: https://emarkanalytics.com/sk/produkty/

Registrácia na Qlik Meetup 2020

  Súhlas so spracovaním osobných údajov:
  Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely pre EMARK Group (EMARK s.r.o., ID: 35 803 606; EMARK s.r.o., (CZ), ID: 28861281
  Informáciu o tom, ako chránime spracúvame osobné údaje nájdete na tomto LINKu.

  EMARK Online DataTalks – check out also our other webinars

  Superfast insights for agile steering of the business

   Name and surname
   Company
   E-mail
   I hereby consent to processing of my personal data for business and marketing purposes within EMARK Group
   You can find detailed information about how we process your personal information on this LINK. Agreeing with the processing of personal data and sending business offers and marketing information is voluntary and can be revoked at any time HERE.