Sledujte aktuálne EMARK webináre

S našou sériou bezplatných webinárov si môžete rozšíriť svoje obzory v oblasti moderného BI a riešení Qlik a načerpať nové nápady či inšpirácie do ďalších projektov. Pripravili sme pre Vás niekoľko lekcií, ktoré sú nabité novými informáciami, inovatívnymi myšlienkami, ako aj praktickými tipmi a trikmi, ktoré pomôžu získať maximum z Vašich firemných dát.

To najlepšie z webinárov EMARK teraz aj on-demand - Emarkanalytics

Advanced Analytics: Sofistikované analýzy s minimom úsilia (sledujte on-demand)

Qlik a Big Data: Technokratická téma v rukách bežného človeka (sledujte on-demand)

Qlik NPrinting – budúcnosť distribúcie reportov (sledujte on-demand)

Predstavujeme Qlik Sense (sledujte on-demand)

Pokročilé geoanalýzy s Qlikom (sledujte on-demand)

Advanced Analytics v najnovšom Qlik Sense (sledujte on-demand)

Pripravujeme pre Vás ďalšie webináre. Sledujte nás aj naďalej.

Všetky webináre si môžete pozrieť on-demand z pohodlia svojej kancelárie. Ihneď po registrácii sa Vám zobrazí video, ktoré môžete okamžite sledovať. Ak máte nejaké návrhy, inšpirácie alebo podnety, napíšte nám na emark@emark.sk.


Emark je uznávané inovačné centrum pre dátovú analytiku a business intelligence (BI), s dosahom na región CEE a ďalej. Pôsobíme ako inovačný hub pre riešenia Qlik Sense, QlikView a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby pre reporting, planning, web analýzy, geoanalýzy, advanced analytics, machine learning, big data a p. Sme najskúsenejší autorizovaný Qlik partner na Slovensku a v Česku, aktívny tiež v iných krajinách Európy a v Austrálii. Fokusujeme sa na data discovery a visual analytics riešenia na platforme Qlik, čo nám dovoľuje do hĺbky rozvíjať expertízu v technológii, ktorá je celosvetovo hodnotená ako jeden z top lídrov na trhu v oblasti Business Intelligence. Pomáhame odomykať skrytý potenciál biznisových dát.

EMARK Online DataTalks – podívejte se na naše další webináře

Superrýchle insighty pro agilní řízení byznysu

    Jméno a příjmení

    Společnost

    E-mail

    Souhlasím se zpracováním svých údajů pro účely marketingových aktivit společnosti EMARK Group.
    Další informace, včetně specifikace společností EMARK Group a rozsahu konkrétních marketingových aktivit, k nimž dáváte souhlas, naleznete v Podmínkách ochrany soukromí a osobních údajů ZDE.