Embedujte analytiku s Qlik OEM - Emarkanalytics
Embedujte analytiku s Qlik OEM - Emarkanalytics

Embedovaná analytika s Qlik OEM

Ponúkate vlastný softvér, ale chýba mu dostatočná analytická funkcionalita? Máte vlastné aplikácie či portálové riešenie pre zákazníkov, zamestnancov alebo partnerov a potrebujete ich vybaviť rýchlou a spoľahlivou analytikou? Máme pre vás elegantné riešenie. Prenesieme vizualizačnú vrstvu a jednoduchú používateľskú skúsenosť do prakticky ľubovoľného softvéru.

Qlik OEM môžete získať masívnu analytickú silu postavenú na špičkových technológiách v podaní svetového lídra v oblasti business intelligence a dátových analýz. To všetko vo veľmi krátkom čase a bez náročných časových a finančných investícií do vlastného vývoja. Ako oficiálny Qlik OEM Partner vás podporíme nielen špičkovými technológiami, ale aj go-to-market stratégiou.

Podobné riešenia sú čoraz viac obľúbené a nájdu si svoje uplatnenie prakticky všade tam, kde je potreba používateľom v rámci stránky poskytnúť možnosť získať nejaké konkrétne údaje, analýzy či reporty. V podstate ide o obchodný model, ktorým poskytujú riešenie v rámci svojho ERP, CRM, portálového alebo iného riešenia či webstránky tretím stranám – najčastejšie klientom. OEM je možné využiť aj u cloudových riešení.

Qlik OEM v skratke

Rýchla integrácia a nasadenie

Qlik integrujeme v krátkom čase vďaka prevereným API rozhraniam. Vaši zákazníci uvidia prvé výsledky ešte rýchlejšie

Jednoduché nasadenie

Vytvárajte analytické aplikácie s minimálnou potrebou kódovania, len s využitím neustále aktualizovaných knižníc a toolkitov

Ponúknite svojim zákazníkom viac

Rozšírte hodnotu vašich riešení a informačných služieb o bohaté a zrozumiteľné vizuálne analýzy, data discovery a self-service BI.

TOP class analytika

Prekonajte očakávania vašich zákazníkov – jednoduchosťou používania, vizuálnou interaktivitou a schopnosťou objavovať

Preverené skúsenosti

Pokryjeme aj špecifické analytické potreby. Nezáleží či ste nezávislý softvérový vendor, poskytovateľ telco, či utility služieb alebo IoT platforiem

Jednoduchý obchodný model

Veľkou výhodou OEM riešenia je cena. Vo všeobecnosti platí, že investícia do takéhoto riešenia je výrazne nižšia oproti cene za bežné Qlik riešenie. Qlik OEM riešenie je licencované formou subscription a cez partnera, ktorý toto riešenie nasadzuje.

Embedujte analytiku s Qlik OEM - Emarkanalytics

Rýchle nasadenie

Hoci implementácia nového softvérového riešenia môže vyvolávať obavy z dlhého projektu, v prípade Qlik OEM to tak nie je. Qlik umožňuje vstavať svoje produkty do riešení tretích strán za zlomok času, ktorý na to potrebujú konkurenčné riešenia.

Embedujte analytiku s Qlik OEM - Emarkanalytics

Inovatívne technológie na dosah

Užívatelia Qlik OEM riešení sa môžu oprieť všetky technologické inovácie, ktoré Qlik neustále rozvíja. Okrem asociatívneho vyhľadávacieho enginu, či špičkové in-memory technológií sú to napríklad aj AI, Big Data Indexing či Multicloud.

Viac informácií
Embedujte analytiku s Qlik OEM - Emarkanalytics

Možnosti integrácie

Pre OEM integráciu riešení Qlik do webových aplikácií sa používa JavaScript API, čo je rozhranie, ktoré integruje Qlik technológie do webového riešenia. Produkty Qliku sú plne schopné spolupracovať s webovským prostredím a podporujú rozsiahle riešenia určené aj desiatkam tisícom používateľov.

Embedujte analytiku s Qlik OEM - Emarkanalytics

Bezpečnosť, škálovateľnosť, výkon

Ako všetky webovské aplikácie, aj OEM riešenia ako súčasť webu zohľadňujú prísne nároky na bezpečnosť, škálovateľnosť a výkon. Qlik dokáže na jedinej platforme spojiť rôzne technológie a rôznorodé dátové zdroje. Samozrejme pokiaľ to dovoľuje systém, do ktorého sa Qlik riešenie vkladá.

Embedujte analytiku s Qlik OEM - Emarkanalytics

Komu je Qlik OEM určené?

IT vendori

IT systémy obohatené o analytiku Qlik umožnia v známom prostredí vyhodnocovať procesy, údaje napríklad z výroby, sledovať počet predaných produktov na obchodníka či región. Prinesú kvalitné a rýchle rozhodnutia.

Telco operátori

Zákazníci telekomunikačných operátorov alebo trebárs poskytovateľov TV služieb si môžu priamo na ich stránke pozrieť informácie o čerpaní ich paušálu, spotrebe voľných minút, programovom balíku, či využívaní zariadení a podobne.

Finančné inštitúcie

Banky môžu priniesť zákazníkom podrobnú analytiku ich finančných tokov priamo do internetbankingu. Poisťovne či leasingovky môžu v rámci svojho portálového riešenia poskytnúť analytické nástroje agentom po celej krajine.

Energetické spoločnosti

V oblasti sieťových odvetví a distribúcie energie si odberatelia môžu vďaka vizuálnym analýzam môžu sledovať svoju spotrebu, spotrebnú krivku a ovládať množstvo ďalších funkcií a parametrov. Smart metering a analýzy idú ruka v ruke.

Médiá, vydavateľstvá a mediálne domy

Vydavateľ alebo internetové médiá či TV stanice môžu analyzovať návštevnosť webky alebo aktuálnu sledovanosť programov, prípadne sledovať trendové krivky. Nemusia otvárať novú appku, všetko majú v jednom riešení.

Helpdesk operátori

Pracovník Helpdesku si môže v rámci svojho IT systému pozrieť aktuálne informácie o zákazníkovi a ponúknuť mu adekvátnu službu, prípadne na počkanie vyrátať jej najvhodnejší variant. Smeruje to k vyššej efektivite a produktivite.

Marketingové oddelenia a agentúry

Marketéri môžu vidieť v reálnom čase výsledky online aj offline kampaní, a priebežne vyhodnocovať účinnosť svojich kampaní. To im dá možnosť kampaň optimalizovať ``za behu``. Opäť sa to deje v prostredí, na ktoré sú zvyknutí.

Monitoringové a prieskumné agentúry

Svojim klientom môžete priamo vo svojej aplikácii ponúknuť interaktívne reporty a analýzy s prekvapivou hĺbkou detailu. Už žiadne Excely, žiadne pracné analýzy reportov. Všetko je dostupné na pár klikov a v známom prostredí.

Zaujímajú vás možnosti partnerstva?
Porozprávajme sa
[vfb id=2]

    Jméno a příjmení

    Společnost

    E-mail

    Souhlasím se zpracováním svých údajů pro účely marketingových aktivit společnosti EMARK Group.
    Další informace, včetně specifikace společností EMARK Group a rozsahu konkrétních marketingových aktivit, k nimž dáváte souhlas, naleznete v Podmínkách ochrany soukromí a osobních údajů ZDE.