S nástrojmi Qlik a NPrinting získate to najlepšie z „obidvoch svetov“ – bezkonkurenčnú úroveň vizuálnych analýz, ako aj reporting a hromadné zdieľanie informácií pre široké spektrum ľudí vo Vašej spoločnosti. To všetko bez dodatočných nákladov na ďalších príjemcov.

Qlik NPrinting umožňuje vytvárať vizuálne príťažlivé reporty v rôznych formátoch, vrátane Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint), PixelPerfect, .pdf a HTML, využívajúc údaje a analýzy z Qlik. Jeho intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje centrálne vytvárať reporty pre neobmedzené množstvo príjemcov. Reporty môžu byť doručované na mail, ukladané v priečinkoch, zverejnené na webe, alebo byť k dispozícii on-demand.

Pozrite si náš webinár „Qlik NPrinting – budúcnosť distribúcie reportov“ a dozviete sa:

  • ako vyzerá budúcnosť reportingu bez manuálnej prípravy a distribúcie reportov
  • ako tvoriť reporty v Qlik NPrinting vo formátoch na aké ste zvyknutí
  • ako vyzerá príprava na poradu na jeden klik
  • ako automaticky zasielať pravidelné reporty a efektívne distribuovať infomácie z Qliku
  • ako vyzerá manželstvo visual analytics a report centrického prístupu

EMARK Online DataTalks – podívejte se na naše další webináře

Superrýchle insighty pro agilní řízení byznysu

Jméno a příjmení
Společnost
E-mail
Souhlasím, aby společnost v rámci EMARK Group zpracovávaly mnou poskytnuté údaje za účelem spolupráce a novinek ve společnosti
Informaci o tom, jak chráníme zpracováváme osobní údaje naleznete na tomto LINKu. Souhlas se zpracováním svých osobních dat a posíláním obchodních nabídek a marketingových informací je dobrovolný a je možné ho kdykoliv odvolat TU.