Mrzí nás, že Vás ztrácíme.

Pokud si už nepřejete abychom Vás kontaktovali za účelem informování (o aktuálních novinkách, trendech, exkluzivních nabídkách, zda pozvánkách na konference, semináře, webináře či školení), prosíme o odvolání Vášho souhlasu/odhlášení z mailingů výběrem možností ve formuláři níže.

V takovém případě budou Vaše osobní data nenávratně odstraněny ze všech systémů a databází EMARK s.r.o. (V souladu s právní úpravou a ostatními zákonnými požadavky).

Pokud byste v budoucnu chtěli svůj souhlas obnovit, kontaktujte nás na info@emarkanalytics.com.

Formulář doporučujeme otevřít v prohlížečích Google Chrome, Mozilla Firefox, MS EdgeOpera nebo Safari.


Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Prihláste sa na odber EMARK newslettera.

Budete súčasťou exkluzívneho klubu, kde sa o všetkých novinkách, špeciálnych akciách, zľavách či eventoch a školeniach dozviete v predstihu ako zvyšok sveta. Buďte o krok pred ostatnými.

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Pracovná pozícia
E-mail
Telefónne číslo
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaujímajú Vás témy ako Business Intelligence, visual analytics a data discovery? Zostaňme v kontakte, potrebujeme však Vašich 30 sekúnd
V súlade so súčasnou legislatívou (Zákon 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov) a tiež s právnou úpravou GDPR (platná od 25.52018), môžeme s Vami ďalej komunikovať len na základe právneho základu, ktorým je Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných dát.


Vážime si Vašich dát a chceme byť aj v súlade s právnym poriadkom, preto Vás prosíme o pár klikov vo formulári nižšie.

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného zasielania informácií o produktoch, riešeniach, službách a aktualitách EMARKu.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely príležitostného posielania pozvánok na odborné podujatia – konferencie, semináre, webináre, školenia.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného telefonického kontaktovania za účelom doriešenie otázok, ktoré vznikli na základe predchádzajúcej interakcie.

ÁnoNie