Dobrej veci radi pomôžeme aj preto sme na stredajších „Charitatívnych raňajkách“ v biznis centrách Westend, s láskou pridali ruky k dielu aj my. Spoločne s partnermi IBM Slovensko, Siemens Slovensko, poisťovňou Generali a Dúhovou škôlkou sme predčasne narodeným dvojičkám Oliverkovi a Tomáškovi vyzbierali krásnu sumu. Zatiaľ síce nemáme presné číslo, ale určite to bude štvormiestna cifra.

Ak by vás zaujímalo naše raňajkové menu, tu je:
● Torty, muffiny, rumové rezy, brownies
● bublanina, orieškovo-kokosové rezy
● makovo-višňové štrúdle, makový závin
● pizza slimáky so šunkou a syrom (halal aj non-halal)

Týmto ďakujeme všetkým čo prispeli a napiekli. Je vás veľa a ste super. Tešíme sa na ďalšie podobné akcie, zatiaľ aspoň malý obrazový návrat.

Prihláste sa na odber EMARK newslettera.

Budete súčasťou exkluzívneho klubu, kde sa o všetkých novinkách, špeciálnych akciách, zľavách či eventoch a školeniach dozviete v predstihu ako zvyšok sveta. Buďte o krok pred ostatnými.

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Pracovná pozícia
E-mail
Telefónne číslo
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaujímajú Vás témy ako Business Intelligence, visual analytics a data discovery? Zostaňme v kontakte, potrebujeme však Vašich 30 sekúnd
V súlade so súčasnou legislatívou (Zákon 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov) a tiež s právnou úpravou GDPR (platná od 25.52018), môžeme s Vami ďalej komunikovať len na základe právneho základu, ktorým je Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných dát.


Vážime si Vašich dát a chceme byť aj v súlade s právnym poriadkom, preto Vás prosíme o pár klikov vo formulári nižšie.

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného zasielania informácií o produktoch, riešeniach, službách a aktualitách EMARKu.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely príležitostného posielania pozvánok na odborné podujatia – konferencie, semináre, webináre, školenia.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného telefonického kontaktovania za účelom doriešenie otázok, ktoré vznikli na základe predchádzajúcej interakcie.

ÁnoNie