Forms spojili plánování s analytikou. Umožnily plánovat v obchodě mnohem rychleji a dělat měně chyb

FORMS TED static 1024x381 - Mayo Hardware si vybral Forms pro hladké plánování rozpočtů

Australský retailer Mayo Hardware řídí své obchodní plánování a rozpočty ve Forms. Jde o rozšíření data analytics platformy Qlik Sense, které vyvinula naše partnerská firma Inphinity. Přečtěte si jeden z prvních příběhů řešení Forms vůbec.

Forms, díky své unikátní funkcionalitě dokáží mnohem více. Pokud vidíte potenciál na podobné řešení iu vás nebo se chcete dozvědět více, jsme tu pro vás. Klikněte na kontakt nebo nám napište na chat.

Forms je extension certifikován přímo Qlikom. Více o rozšíření se dozvíte ZDE.

View Fullscreen

Prihláste sa na odber EMARK newslettera.

Budete súčasťou exkluzívneho klubu, kde sa o všetkých novinkách, špeciálnych akciách, zľavách či eventoch a školeniach dozviete v predstihu ako zvyšok sveta. Buďte o krok pred ostatnými.

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Pracovná pozícia
E-mail
Telefónne číslo
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaujímajú Vás témy ako Business Intelligence, visual analytics a data discovery? Zostaňme v kontakte, potrebujeme však Vašich 30 sekúnd
V súlade so súčasnou legislatívou (Zákon 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov) a tiež s právnou úpravou GDPR (platná od 25.52018), môžeme s Vami ďalej komunikovať len na základe právneho základu, ktorým je Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných dát.


Vážime si Vašich dát a chceme byť aj v súlade s právnym poriadkom, preto Vás prosíme o pár klikov vo formulári nižšie.

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného zasielania informácií o produktoch, riešeniach, službách a aktualitách EMARKu.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely príležitostného posielania pozvánok na odborné podujatia – konferencie, semináre, webináre, školenia.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného telefonického kontaktovania za účelom doriešenie otázok, ktoré vznikli na základe predchádzajúcej interakcie.

ÁnoNie