Bratislava, Praha 2. októbra – Líder na česko-slovenskom trhu business intelligence, spoločnosť EMARK, získal odvetvovú certifikáciu Qlik Advanced Analytics 2017 Specialization. Ide o oficiálne uznanie expertízy EMARKu v oblasti pokročilých analýz. Je to súčasť inovovaného systému odvetvových certifikácií, ktoré Qlik zaviedol tento rok a potvrdzuje najvyššiu úroveň kompetencie, ktoré partnerský program Qliku ponúka. EMARK je jedným z prvých držiteľov tejto certifikácie v regióne.

EMARK získal certifikáciu Qlik Advanced Analytics 2017 Specialization - Emarkanalytics

Súčasťou validačného procesu bolo naplnenie technických a vzdelávacích požiadaviek pre špecifické odvetvie, v tomto prípade advanced analytics. Úspešný partner Qliku prešiel prísnym hodnotiacim procesom a musel splniť kritériá na udelenie certifikácie.

Špeciálny dôraz v Qliku kládli na bohaté skúsenosti s projektami v oblasti pokročilých analýz, ktoré ako aj hlboké znalosti a know-how v rámci daného odvetvia. Certifikačný proces hodnotil počet projektov a klientov v danej oblasti, ich rozsah, hĺbku a prínosy – či už na zvyšovanie profitu, časové či finančné úspory alebo zvyšovanie ROI. Certifikácia platí na obdobie jedného roka, pričom sa každoročne musí obnovovať.

„Certifikačný proces bol naozaj prísny a dôkladný. Ani zďaleka sa „odznak“ odbornosti neujde každému uchádzačovi,“ hovorí Michaela Lacko-Vrabcová, ktorá je v EMARKu zodpovedná za certifikačný proces. „Splnením všetkých podmienok sme dokázali, že sme schopní hrať prvú ligu nielen u nás, ale aj v celoeurópskom, či globálnom meradle. Je to pre nás povzbudením aj do ďalších certifikačných projektov, ktoré už máme rozbehnuté alebo sú v pláne.“

– EMARK 2017

EMARK Online DataTalks – podívejte se na naše další webináře

Superrýchle insighty pro agilní řízení byznysu

    Jméno a příjmení

    Společnost

    E-mail

    Souhlasím se zpracováním svých údajů pro účely marketingových aktivit společnosti EMARK Group.
    Další informace, včetně specifikace společností EMARK Group a rozsahu konkrétních marketingových aktivit, k nimž dáváte souhlas, naleznete v Podmínkách ochrany soukromí a osobních údajů ZDE.