Bratislava, Praha 2. októbra – Líder na česko-slovenskom trhu business intelligence, spoločnosť EMARK, získal odvetvovú certifikáciu Qlik Advanced Analytics 2017 Specialization. Ide o oficiálne uznanie expertízy EMARKu v oblasti pokročilých analýz. Je to súčasť inovovaného systému odvetvových certifikácií, ktoré Qlik zaviedol tento rok a potvrdzuje najvyššiu úroveň kompetencie, ktoré partnerský program Qliku ponúka. EMARK je jedným z prvých držiteľov tejto certifikácie v regióne.

specialtytiles advancedanalytics sp 300x108 - EMARK získal certifikáciu Qlik Advanced Analytics 2017 Specialization

Súčasťou validačného procesu bolo naplnenie technických a vzdelávacích požiadaviek pre špecifické odvetvie, v tomto prípade advanced analytics. Úspešný partner Qliku prešiel prísnym hodnotiacim procesom a musel splniť kritériá na udelenie certifikácie.

Špeciálny dôraz v Qliku kládli na bohaté skúsenosti s projektami v oblasti pokročilých analýz, ktoré ako aj hlboké znalosti a know-how v rámci daného odvetvia. Certifikačný proces hodnotil počet projektov a klientov v danej oblasti, ich rozsah, hĺbku a prínosy – či už na zvyšovanie profitu, časové či finančné úspory alebo zvyšovanie ROI. Certifikácia platí na obdobie jedného roka, pričom sa každoročne musí obnovovať.

„Certifikačný proces bol naozaj prísny a dôkladný. Ani zďaleka sa „odznak“ odbornosti neujde každému uchádzačovi,“ hovorí Michaela Lacko-Vrabcová, ktorá je v EMARKu zodpovedná za certifikačný proces. „Splnením všetkých podmienok sme dokázali, že sme schopní hrať prvú ligu nielen u nás, ale aj v celoeurópskom, či globálnom meradle. Je to pre nás povzbudením aj do ďalších certifikačných projektov, ktoré už máme rozbehnuté alebo sú v pláne.“

– EMARK 2017

Prihláste sa na odber EMARK newslettera.

Budete súčasťou exkluzívneho klubu, kde sa o všetkých novinkách, špeciálnych akciách, zľavách či eventoch a školeniach dozviete v predstihu ako zvyšok sveta. Buďte o krok pred ostatnými.

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Pracovná pozícia
E-mail
Telefónne číslo
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaujímajú Vás témy ako Business Intelligence, visual analytics a data discovery? Zostaňme v kontakte, potrebujeme však Vašich 30 sekúnd
V súlade so súčasnou legislatívou (Zákon 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov) a tiež s právnou úpravou GDPR (platná od 25.52018), môžeme s Vami ďalej komunikovať len na základe právneho základu, ktorým je Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných dát.


Vážime si Vašich dát a chceme byť aj v súlade s právnym poriadkom, preto Vás prosíme o pár klikov vo formulári nižšie.

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného zasielania informácií o produktoch, riešeniach, službách a aktualitách EMARKu.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely príležitostného posielania pozvánok na odborné podujatia – konferencie, semináre, webináre, školenia.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného telefonického kontaktovania za účelom doriešenie otázok, ktoré vznikli na základe predchádzajúcej interakcie.

ÁnoNie