Bratislava, 28. augusta 2017 – Česko-slovenský líder v oblasti business intelligence, spoločnosť EMARK, posilňuje v oblasti konzultačných služieb, ktoré od leta 2017 riadi Lukáš Neduchal. V rámci pozície Advisory Services Director Lukáš zúročí svoje dlhoročné skúsenosti najmä v oblastiach IT bezpečnosti, efektívnosti IT a IT risk manažmentu. Tieto inovácie pomôžu vystužiť riešenia EMARKu postavené na platforme Qlik, čím sa otvoria nové možnosti ich využitia.

Rola Lukáša Neduchala spočíva v rozvoji riešení, ale aj prehlbovaní spolupráce s klientami, pri plnom využití dátovo analytických a vizualizačných nástrojov a platformy Qlik. Súčasťou jeho práce je presadzovanie nových vizualizačných prístupov v oblastiach ako IT Infrastructure Management; Asset & License Management; Risk Management; Compliance; Incident Management či Help Desk Management. Jednou z kľúčových tém je inovatívne riešenie pre oblasť GDPR a IT security, prepájajúce Lukášovu metodickú expertízu a skúsenosti s analytickými schopnosťami platformy Qlik.

Na nové miesto sa v rámci EMARKu posunul dlhoročný šéf oddelenia Delivery, Radovan Oreský, ktorý od leta 2017 pôsobí ako Technical Director. Rado má na starosti najmä kľúčové iniciatívy v oblasti kvality projektov; technické riešenia a ich rozvoj; presales vrátane inovatívnych produktov a riešení ako Planning, IoT a Industry 4.0, Data Governance, Geoanalýzy, Data Lineage, User Experience, Big Data, Advanced Analytics, či rozličné business aplikácie pre podporu analýz a manažérskeho rozhodovania. V neposlednom rade bude jeho prioritou rozvoj a koučing ľudí – či už zamestnancov EMARKu alebo klientov.

S Lukášovými a Radovými dlhoročnými skúsenosťami a schopnosťami sa púšťame do oblastí, ktoré Qlik svojimi riešeniami doteraz plne nepokrýval. Posúvame tak hranice využiteľnosti jedného z najvyspelejších business intelligence nástrojov súčasnosti o poriadny kus dopredu,“ hovorí Ondrej Javorka, partner v spoločnosti EMARK.

S novou štruktúrou a vlastnými riešeniami EMARK mieri za hranice regiónu strednej Európy: „Pripravované riešenia majú medzinárodný potenciál. Otvárajú sa nám príležitosti reálne pomôcť širšiemu spektru klientov v mnohých krajinách a okrem iného takto posilňovať dobré meno našich mozgov v zahraničí. Týmito zmenami EMARK zároveň výrazne posilňuje svoje smerovanie poradensko-implementačnej spoločnosti a vytvára unikátne spojenie medzi svetom poradenstva a IT riešení pre podporu riadenia,“ uzatvára Martin Kostič, CEO EMARKu.


EMARK posilňuje manažment a vytvára riešenia s globálnym potenciálom - Emarkanalytics

Kto je Lukáš Neduchal?
Lukáš je absolventom VUT v Brne a do svojho príchodu do EMARKu pôsobil v spoločnosti EY (Ernst & Young) ako riaditeľ oddelenia IT poradenských služieb v Bratislave. Od roku 2004 viedol v EY na Slovensku Oddelenie technologických a bezpečnostných rizík. Má 20 rokov kombinovanej odbornej praxe z auditu a riadenia poradenských projektov v európskom priestore, najmä v oblastiach zlepšovania efektivity IT procesov, kontroly kvality projektov implementácie informačných systémov, manažmentu technologických a bezpečnostných rizík ako aj nastavovania a optimalizácie interných procesov. Lukáš je držiteľom viacerých certifikácií v oblasti auditu a riadení rizika informačných systémov (CISA, CISM, CRISC) a je zároveň členom slovenskej rady Asociácie pre audit a kontrolu informačných systémov (ISACA). Je tiež členom Asociácie účtovných znalcov v Anglicku (ACCA) a držiteľom medzinárodného certifikátu FCCA.


EMARK posilňuje manažment a vytvára riešenia s globálnym potenciálom - Emarkanalytics

Kto je Radovan Oreský?
Radovan absolvoval magisterské štúdium na FMUK so špecializáciou na strategický manažment. Má viac ako 10-ročné skúsenosti v oblasti business consultingu a riadenia projektov v stredných, ako aj veľkých, medzinárodných spoločnostiach. S implementáciou Qlik riešení a súvisiacich technológií má 9-ročné skúsenosti. Má tiež praktické skúsenosti s využívaním metodík ako PRINCE2, Scrum, Continuous Deployment či Rapid Prototyping a ďalšie. Rado sa zameriava na tvorbu riešení v odvetviach obchodu, výroby, financií, zdravotníctva či telekomunikácií. Aktívne prináša inovatívne Qlik riešenia, najnovšie v oblastiach Advanced Analytics, Big Data či Industry 4.0. Taktiež koordinuje zdieľanie znalostí naprieč všetkými funkciami a tímami v EMARKu.

EMARK Online DataTalks – podívejte se na naše další webináře

Superrýchle insighty pro agilní řízení byznysu

    Jméno a příjmení

    Společnost

    E-mail

    Souhlasím se zpracováním svých údajů pro účely marketingových aktivit společnosti EMARK Group.
    Další informace, včetně specifikace společností EMARK Group a rozsahu konkrétních marketingových aktivit, k nimž dáváte souhlas, naleznete v Podmínkách ochrany soukromí a osobních údajů ZDE.