Úspěchy v dnešním byznysu do velké míry závisí na tom, jak rychle a kvalitně dokážeme data přeměňovat na relevantní informace. Se správnou analytickou platformou můžete odhalit pohledy, které Vám dosud unikaly. Budete nejen lépe informováni, stanete se informačním lídrem.

2018 QST LP Banner IMG CZ - Qlik Sense Tour 2018 přichází do Prahy

Zaostřete na detaily ukryté ve Vašich datech

Právě přeměně dat na relevantní insighty bude věnována jediná slovenská zastávka Qlik Sense Tour. Odhalí nejnovější trendy a revoluční inovace, které do světa BI a datových analýz přinese blízká budoucnost. Vedle trendových prezentacích připravujeme i atraktivní demo ukázky z různých oblastí. O své reálné zkušenosti s Qlik Sense se podělí i slovenské společnosti, které tento nástroj využívají.

Bude to nejlepší ochutnávka inovativních technologií Qlik, jakou letos u nás zažijete.

Nenechte si ujít toto jedinečné akci a zaregistrujte se co nejdříve, počet míst je limitován. Registrace se uzavírá v pondělí 21. května v 16:00 nebo po naplnění kapacity.

Účast na akci je bezplatná.


23. května 2018 (středa)

Praha, hotel Corinthia (Kongresová 1655/1, Praha 4-Nusle)

Registrace a více info:

www.qliksensetour.cz

 

Prihláste sa na odber EMARK newslettera.

Budete súčasťou exkluzívneho klubu, kde sa o všetkých novinkách, špeciálnych akciách, zľavách či eventoch a školeniach dozviete v predstihu ako zvyšok sveta. Buďte o krok pred ostatnými.

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Pracovná pozícia
E-mail
Telefónne číslo
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaujímajú Vás témy ako Business Intelligence, visual analytics a data discovery? Zostaňme v kontakte, potrebujeme však Vašich 30 sekúnd
V súlade so súčasnou legislatívou (Zákon 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov) a tiež s právnou úpravou GDPR (platná od 25.52018), môžeme s Vami ďalej komunikovať len na základe právneho základu, ktorým je Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných dát.


Vážime si Vašich dát a chceme byť aj v súlade s právnym poriadkom, preto Vás prosíme o pár klikov vo formulári nižšie.

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného zasielania informácií o produktoch, riešeniach, službách a aktualitách EMARKu.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely príležitostného posielania pozvánok na odborné podujatia – konferencie, semináre, webináre, školenia.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného telefonického kontaktovania za účelom doriešenie otázok, ktoré vznikli na základe predchádzajúcej interakcie.

ÁnoNie