Business development v EMARK je v první řadě o pochopení potřeb klienta a o jejich přetavení do řešení prostřednictvím špičkové BI technologie. To celé je vsazeno do prostředí konkrétních odvětví – máme přes 180 klientů, kteří působí napříč různými oblastmi, mnoho z nich opravdu prestižních. Hledáme člověka technicky zdatného, se „sales drivem“, který dokáže naslouchat, ptát se a propojovat svět byznysu a technologii. Vítaná je při tom consultingová znalost odvětví nebo funkční oblasti. Oblastí, v nichž vidíme prostor pro realizaci je několik, například – Commercial Solutions, Enterprise Solutions, Partner Relations, prodej našeho vlastního produktu EMARK Mole. Vzhledem k naši pozici na trhu můžeme neskromně prohlásit, že se budete moci učit od nejlepších v branži, rádi podpoříme vaše inovativní nápady a také se můžete těšit na osobní i profesní rozvoj.

Jednou větou hledáme kolegu, který bude schopen být partnerem pro naše klienty, získat si jejich důvěru díky své odbornosti a osobnosti, vést jednání a úspěšně uzavírat obchodní případy.

Popis pracovní pozice:

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí prostřednictvím všech dostupných nástrojů s výrazní podporou marketingu
  • Péče o portfolio přidělených klientů a vytváření partnerských obchodních vztahů
  • Identifikace cílů a potřeb klientů, definování řešení s přidanou hodnotou pro klienta
  • Uzavírání obchodní dohody s klientem, vyjednávání ohledně ceny a dalších smluvních podmínek s ohledem na stanovené cíle
  • Udržování CRM databáze

Nabízíme:

  • Možnost působení na zahraničních trzích
  • Inovativní podněcující prostředí – naše řešení mění životy lidí a pomáhají maximálně využít lidský potenciál
  • Top světovou technologii, vlastní produkty s globálním potenciálem a Impacto (např. EMARK Mole …)
  • Zázemí špičkových expertů světového formátu, přístup k partnerskému Network a zahraničnímu know-how díky statusu Qlik Master Reseller
  • Zajímavý motivační systém – nadstandardní fix a neomezená variabilní složka
  • Možnost vyrůst technicky a dělat také pro-sales, expertní consulting
  • 25 dní dovolené bez ohledu na věk po prvním odpracovaném roce
  • Prostor pro osobní rozvoj, partnerský přístup orientovaný na dlouhodobou spolupráci
  • Firemní fond na relaxační, sportovní, odpočinkové nebo medicínské aktivity – Multisport

Klíčové osobnostní předpoklady pro dosažení excelentních výsledků:

  • Schopnost a ochota identifikovat potřebu klienta a vést prodejní rozhovor
  • Schopnost a ochota navrhovat, resp. společně s klientem nacházet řešení
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost rychle reagovat a proměnit příležitost na výsledek
  • Zájem a nadšení pro data analytics
  • Zodpovědný, spolehlivý a proaktivní přístup při řešení úloh, problémů a požadavků

 Odborné požadavky:

  • Pracovní zkušenosti v oblasti prodeje či implementace moderních softwarových technologií (respektive aktivní práce s nimi) na pozicích manažer / sales / pre-sales / konzultant / projektový manažer, business analytik …
  • Zkušenosti s consultingem, znalost určitého odvětví / funkční oblasti výhodou
  • Znalosti z oblasti Business Intelligence, Manažerských Informačních Systémů, Business Analýzy, procesní analýza nebo kontroling výhodou
  • Anglický jazyk – pokročilý – slovem i písmem
  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického, manažerského nebo technického směru

Místo práce:

  • Praha; cestování za klienty v rámci ČR a v zahraničí

Pracovný poměr:

  • Plný úvazek

Platové podmínky:

  • Junior minimálně 1300 € brutto + variabilní složka
  • Senior minimálně 2000 € brutto + variabilní složka

V případě, že nám v souvislosti s touto pracovní příležitostí zasíláte emailem Váš životopis, zašlete ho prosím na adresu recruit@emarkanalytics.com a připojte k němu následující formulaci (v závěru životopisu nebo motivačního dopisu)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto dávám ve smyslu zákona č. 18/2018 CFU o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů svůj výslovný souhlas se správou, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů společnosti EMARK s.r.o., Dúbravská cesta 14, 841 04 Bratislava. Své údaje poskytuji dobrovolně s tím, že mohou být zpracovány za účelem výběru uchazečů, vytváření databáze uchazečů a další spolupráce s uchazečem. Souhlas uděluji na dobu nezbytnou k dosažení účelu zpracování.

O EMARKu:

EMARK je inovační centrum pro datovou analytiku a BI se sídlem na Slovensku a kancelářemi v Čechách, Maďarsku a Austrálii. Naší specialitou jsou technologie Qlik, na kterých vyvíjíme vlastní BI řešení. Máme na kontě projekty pro více než 200 společností v 13 zemích světa. Největší expertní hub pro technologie Qlik tvoří tým 60 expertů. EMARK je Qlik Master Reseller na Slovensku, v Česku a Maďarsku a Qlik Solutions Provider v Austrálii, drží také status Qlik Technology Partner.

Jméno a příjmení
Společnost
Souhlasím, aby společnost v rámci EMARK Group zpracovávaly mnou poskytnuté údaje za účelem spolupráce a novinek ve společnosti
Informaci o tom, jak chráníme zpracováváme osobní údaje naleznete na tomto LINKu. Souhlas se zpracováním svých osobních dat a posíláním obchodních nabídek a marketingových informací je dobrovolný a je možné ho kdykoliv odvolat TU.