V EMARKu sme za 10 rokov vybudovali špičkové tréningové centrum EMARK Education, kde vám naši skúsení lektori pomôžu nadobudnúť či rozvíjať expertízu v oblasti riešení Qlik. Naši tréneri sú ľudia ostrieľaní praxou, ale aj špeciálne trénovaní poskytovať kvalitné vzdelávacie služby. Pozrite si našu ponuku certifikovaných kurzov zameraných na riešenia Qlik.

EMARK Education disponuje jedinečnou vzdelávania, ktorú sme sami vyvinuli a zdokonaľovali počas rokov prax. Naše kurzy sú zamerané na maximálnu efektívnosť pri vývoji Qlik modelov a ich využívaní a určené rôznym cieľovým skupinám podľa úrovne, konkrétneho riešenia, skupiny používateľov a podobne. Ide o vyššiu úroveň vzdelávania pre užívateľov Qlik produktov, naše školenia dokážu v krátkom čase pripraviť absolventov na samostatné zvládanie každodenných úloh s riešeniami Qlik. Sme držiteľom oficiálnej certifikácie Qlik Education Partner, ktorá je udeľovaná len parterom Qliku s vysokou úrovňou vzdelávacích a školiacich služieb. Bližšie informácie poskytneme na vyžiadanie.

Qlik Education Partner BADGE copy 739x1024 - EMARK Education - školenia pre užívateľov Qliku

Školenia realizujeme tromi formami.

  1. Otvorené školenia sú realizované v našich školiacich priestoroch. V takomto prípade ide o kombináciu participantov z viacerých organizácií, cena sa stanovuje na osobu. Školenie je realizované pri naplnení minimálneho počtu účastníkov.
  2. Uzavreté on-site školenia sú realizované priamo u klienta. Sú výhodné v prípade, že klient potrebuje zaškoliť väčší počet užívateľov. Cena je stanovená komplexne za celé školenie. Takýto kurz vám radi prirpavíme aj individuálne v nadväznosti na vaše potreby, témy či hĺbku problematiky.
  3. EMARK Akadémia je jedinečná metóda vzdelávania vypracovaná EMARKom so zameraním na maximálnu efektívnosť pri vývoji Qlik modelov a ich využívaní. Je to vyššia úroveň vzdelávania pre používateľov Qlik produktov a tento prístup lepšie pripravuje absolventov pre samostatné zvládanie každodenných úloh. Bližšie informácie poskytneme na vyžiadanie.

Ak vám medzi našimi kurzami niečo chýba, napíšte nám, pripravíme vám školenie na mieru.

Zaregistrujte sa na niektoré zo školení a zvýšte efektivitu vašej firmy!

Prihláste sa na odber EMARK newslettera.

Budete súčasťou exkluzívneho klubu, kde sa o všetkých novinkách, špeciálnych akciách, zľavách či eventoch a školeniach dozviete v predstihu ako zvyšok sveta. Buďte o krok pred ostatnými.

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Pracovná pozícia
E-mail
Telefónne číslo
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaujímajú Vás témy ako Business Intelligence, visual analytics a data discovery? Zostaňme v kontakte, potrebujeme však Vašich 30 sekúnd
V súlade so súčasnou legislatívou (Zákon 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov) a tiež s právnou úpravou GDPR (platná od 25.52018), môžeme s Vami ďalej komunikovať len na základe právneho základu, ktorým je Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných dát.


Vážime si Vašich dát a chceme byť aj v súlade s právnym poriadkom, preto Vás prosíme o pár klikov vo formulári nižšie.

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného zasielania informácií o produktoch, riešeniach, službách a aktualitách EMARKu.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely príležitostného posielania pozvánok na odborné podujatia – konferencie, semináre, webináre, školenia.*

ÁnoNie

Poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely občasného telefonického kontaktovania za účelom doriešenie otázok, ktoré vznikli na základe predchádzajúcej interakcie.

ÁnoNie